Moje usługi coachingowe

Zachęcam Cię do skorzystania z mojego wsparcia. Na początek zapoznaj się z informacjami dotyczącymi coachingu płodności, bo prawdopodobnie spotykasz się z tym po raz pierwszy. 

Na co dzień pracuję z kobietami, które od dłuższego czasu nie mogą zajść w ciążę. W procesie coachingu realizują cele, plany, marzenia, inne niż pragnienie dziecka, po to, by pozbyć się napięcia z tym związanego, uwolnić myśli i głowę, realizować pasje, odzyskiwać radość, spokój i szczęście oraz swoją płodność.

Czym jest coaching płodności

Każdy człowiek potrzebuje nieustannie rozwijać się, tylko nie każdy ma tego świadomość. 

Rozwój, to nic innego jak nieustanne ćwiczenia w różnych obszarach życia człowieka, które sprawiają, że zdobywamy nowe kompetencje, umiejętności, osiągamy cele, stajemy się lepszą wersją siebie, zmierzamy do satysfakcji, zadowolenia i szczęścia oraz życia w pełni.

Coaching jest formą rozwoju osobistego. Pomaga wydobyć z Ciebie to, co cenne, wartościowe, pokazuje Ci jakie jeszcze masz możliwości, gdy Ty często myślisz, że nie wiesz, nie umiesz, nie potrafisz. Pokazuje pola do rozwoju, byś mogła realizować marzenie swojego życia.

Coach moderuje spotkania z Tobą, które mają na celu inspirować Cię do znajdowania rozwiązań obecnych trudności, pokonywania przeszkód i doprowadzać do realizacji wyznaczonych przez Ciebie celów.

Coaching płodności jest to coaching skierowany do kobiet walczących z niepłodnością, ponieważ dodatkowo proponuję  jak radzić sobie z trudnościami związanymi z wielomiesięcznymi staraniami o dziecko.

Ty też masz prawo do bycia szczęśliwą i mimo, że sądzisz, że to szczęście może dać Ci tylko ciąża i dziecko, proponuję Ci odciągnąć uwagę od Twojego nadrzędnego celu, który zawładnął już Twoim życiem osobistym, być może także zawodowym, na pewno towarzyskim i odbija się cieniem na związku. Odciągnąć, ale nie REZYGNOWAĆ. Odciągnięcie uwagi od prokreacji poprzez pozwolenie sobie na bycie szczęśliwą znacznie zwiększy Twoją szansę na dziecko. Potwierdzają to przede wszystkim amerykańskie badania naukowe, polscy i zagraniczni lekarze ginekolodzy z okazałym dorobkiem naukowym oraz każda kobieta, która twierdzi, że gdy „odpuściła” to wówczas zaszła w ciążę. 

To nie jest wcale takie trudne, ja mogę Ci w tym pomóc!

Skąd mam wiedzieć, że potrzebuję coachingu płodności?

Jeśli jakiekolwiek z poniższych stwierdzeń jest Ci bliskie, to coaching płodności z pewnością mógłby Ci pomóc. Przeczytaj i sama zdecyduj, czy jest Ci to potrzebne.

1. Starania o dziecko sprawiły, że przestałaś cieszyć się życiem, a Twoja codzienność jest smutna, szara i przepełniona troską.

2. Twój związek staje się mało atrakcyjny, przestaliście się dogadywać jak dawniej, nie ma namiętności, spontaniczne wyjścia kończą się raczej Twoim przygnębieniem. Czujesz, że nie masz wsparcia. Nie masz ochoty na seks, ale wiesz, że musicie się kochać w czasie twoich dni płodnych, nie jest to dla Ciebie wizja szczęśliwego związku.

3. Drażni Cię widok innych kobiet w ciąży, małych dzieci i jest Ci z tym uczuciem źle,jednak nie umiesz sobie z tym poradzić.

4. Masz serdecznie dość tłumaczenia się, dlaczego jeszcze nie macie dzieci, a pytania bliskich są bardzo męczące. Na dodatek nie umiesz sobie z tym poradzić i kończysz płacząc w poduszkę. To główny powód, przez który przestałaś spotykać się ze znajomymi.

5. Chciałabyś zdecydować o zmianie pracy, jednak wszystko kreci się wokół ” a co, jeśli zmienię pracę i zajdę w ciążę?”

6. Chciałabyś wiedzieć dlaczego i odczuwasz tak głęboki lęk, strach, smutek i niepewność, na dodatek to poczucie bezsilności…

7. Marzysz o tym, by znów cieszyć się życiem,planami, realizować się, jednak myślisz, że nie wolno Ci porzucać starań, nie wolno Ci zajmować się czymś innym, bo możesz przegapić jedyną szansę na zajście w ciążę.

8.Twoja kobiecość, pewność siebie i poczucie własnej wartości osiągnęło poziom krytyczny, jednak sama nie umiesz tego zmienić.

Jeśli przeczytane zdania są Ci bliskie, to umów się ze mną na darmową konsultację i na niej zdecydujesz, czy chcesz ze mną pracować nad swoim lepszym życiem. MÓJ NUMER 669-735-185

Na czym to polega, jak zacząć?

  • Dzwonisz do mnie (669-735-185) i umawiamy się na wizytę. Może to być wizyta on line lub na żywo. Niektóre kobiety lubią zwyczajnie umówić się na pracę przez telefon. Wszystko zależy od Ciebie.
  • Pierwsze spotkania są po to, byś mogła wyrzucić z siebie wszystko co Ci zalega, co Ciebie drażni, wkurza, dołuje. Ja z chęcią wysłucham Cię i bez Twojej zgody nie będę tego w ogóle komentować. Masz szansę wygadać się nie będąc oceniana, bez słuchania morałów, w zamian otrzymasz tonę empatii z mojej strony.
  • Kolejne kroki to określenie CELU. Ustalisz z moją pomocą to, co na samą myśl zaczyna Cię kręcić i przysparza o motyle w brzuchu. Cel, nad którym będziesz pracować powinien sprawić, że na samą myśl o jego realizacji automatycznie czujesz się szczęśliwsza. Jednocześnie rozpoczyna się proces odwracania Twojej sytuacji – wraca zadowolenie, pewność siebie, radość ogólna, samoistnie zaczynasz zmniejszać poziom stresu i strachu, nie myślisz już tak dużo o swojej sytuacji i dzięki temu uwalniasz płodność.

Przykłady celów moich klientek : zmiana pracy, zmiana zawodu, nauka języka obcego, nauka jazdy konno, pływania, tańca, zmiana miejsca zamieszkania, być szczęśliwą, inwestować, rozwinąć działalność, rozwinąć pasję.

  • Po określeniu celu, za pomocą narzędzi coachingowych i w moim towarzystwie zaczynasz krok po kroku iść w kierunku realizacji tego, co określiłaś wcześniej.
  • Kończysz proces osiągając cel, bądź masz wszystkie zasoby, by działać dalej i go osiągnąć w najbliższej przyszłości. Pewnie myślisz, a co ma to wszystko wspólnego z moją płodnością? A no ma, i to dużo. Najważniejsze jest to, byś nauczyła się starać o dziecko bez poczucia presji, by seks i bliskość z partnerem była spontaniczna i przyjemna, a nie przymusowa i bez emocji. Dzięki odciągnięciu uwagi od starań masz szansę uwolnić nieco głowę, wpuścić świeżość do życia i relacji, dodatkowo stajesz się osobą bardziej spełnioną, zdecydowaną, strach zamieniasz w odwagę, a frustrację w spokój. Stres jest tylko tam, gdzie mu pozwolisz wejść. To wszystko dzieje się w procesie coachingowym podczas realizacji CELU, Uczysz się wielu praktycznych i niezwykle potrzebnych narzędzi, by lepiej sterować własnym okrętem.
  • W efekcie znacznie zwiększasz prawdopodobieństwo zajścia w ciążę.

ZADZWOŃ I SPRAWDŹ! 669-735-185

Czym coaching płodności NIE jest?

* to nie jest psychoterapia,

*to nie jest mentoring,

*to nie jest doradztwo,

*to nie jest trening ani szarlataństwo 🙂 

CZEKAM NA TWÓJ TELEFON. ZADZWOŃ ŚMIAŁO, POMOGĘ CI
669-735-185